بای ایران بازار خودرو ماشین سرگرمی

بای: ایران بازار خودرو ماشین سرگرمی محصولات سرگرمی ماشین

فروش ارزهای انباری رونق گرفت

دولت اعلام کرده که از امروز بازار ثانویه ارز را راه‌اندازی خواهد کرد؛ همان فضایی که تجار می‌توانند ارز خود را با قیمت توافقی معامله کنند. آن طرف میدان ا..

ادامه مطلب

تخلف 5 میلیاردی واردکننده موبایل/ هر گوشی 400 هزار تومان گرانتر فروخته شد ، تعزیرات

محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در حال بررسی تخلفات شرکت های وارد کننده گوشی های گوشی هستیم و بعد از دریاف..

ادامه مطلب

استارت مجدد بورس در بهار

پس از چند روز روند کم‌نوسان، شاخص کل بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران در معاملات روز گذشته با جهش ۵۳۱ واحدی مواجه شد. با این صعود، نماگر سهام بالاتر از ..

ادامه مطلب

پول مردم سمت مسکن نمی رود ، جهت بازار سیاه دلار که درحال شکل گرفتن است باید چاره کرد

95 درصد از نقدینگی موجود در کشور، به صورت حساب های بانکی و 5 درصد دیگر به شکل مسکوکات هست. تقریباً این روند ثابت است و تغییراتی هم که صورت می گیرد، م..

ادامه مطلب

استمرار حراج سکه در بانک کارگشایی, تعداد روزها محدود می‌شود ، بانک مرکزی

عرضه سکه بهار آزادی از طریق برگزاری حراج در بانک کارگشایی به وسیله بانک مرکزی ادامه خواهد داشت. بانک مرکزی ؛ استمرار حراج سکه در بانک کارگ..

ادامه مطلب

عرضه سکه در بازار با نشانه ایجاد تعادل / مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی

بانک مرکزی انحصار ضرب انواع سکه طلا را برعهده دارد، از این رو تأمین نیاز بازار به انواع سکه بهار آزادی از وظایف این بانک می‌باشد. همچنین یکی از اهداف بانک مر..

ادامه مطلب

احتمال بررسی حساب بانکی متقاضیان یارانه نقدی/ ۴۰ هزار میلیارد تومان پول هدفمند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در شناسایی افراد در ابتدا به سراغ حساب‌های بانکی آنها نمی رویم آیا که این تأکید مدیر جمهور هست؛ ولی ممکن هست، حساب با..

ادامه مطلب

قیمت انواع سکه و ارز در نخستین روز هفته

در بازار امروز – شنبه – هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۱۲۷ هزار تومان رسیده و دلار آمریکا ۴۱۰۰ تومان به فروش می‌رسد.  قیمت انواع سکه ..

ادامه مطلب