بای ایران بازار خودرو ماشین سرگرمی

بای: ایران بازار خودرو ماشین سرگرمی محصولات سرگرمی ماشین

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نکبت فساد کشور را گرفته است / عارف

برخی بده بستان‌ها میان بعضی نمایندگان و وزرا در جریان پیگیری پرسشها استانی وجود دارد 

نکبت فساد کشور را گرفته است / عارف

عارف:نکبت فساد کشور را گرفته است

عبارات مهم : ایران

برخی بده بستان ها میان بعضی نمایندگان و وزرا در جریان پیگیری پرسشها استانی وجود دارد

عارف با ابراز تاسف از اینکه قبح فساد در کشور ریخته شده است و نکبت فساد دامن کشور را گرفته است مبارزه با فساد را از اولویت های خود و فراکسیون امید خواند و گفت: به نمایندگان سفارش کرده ام که مراقب باشند در دام فساد گرفتار نشوند که مجبور شوند آن را ادامه دهند.

به گزارش خبرآنلاین، سال 95 آخرین روزهای خود را سپری می کرد که در عین ناباوری طرح مهمی مانند تحقیق و تفحص از شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که ماه ها در مجلس در جریان بود اعلام وصول شد و آخرین جلسه مجلس در سال 95 به بررسی این طرح تخصیص داده شده است پیدا کرد. هرچند لابی ها جهت رد این طرح از هفته ها پیش از این جلسه شروع شده است بود ولی 24 اسفند 95 حلقه لابی های شهرداری آنچنان فعال شدند که این عنوان گلایه بسیاری از نمایندگان را هم برانگیخت؛ نهایتا تحقیق و تفحص در مجلس رای نیاورد و از دستور کار خارج شد ولی این پرسش باقی ماند که پشت پرده چه گذشت که عزم جدی جهت تحقیق و تفحص از دستگاه عریض و طویل شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران این چنین در بایگانی قرار می گیرد.

نکبت فساد کشور را گرفته است / عارف

همان روز رحمت اله حافظی از اعضای شورای شهر وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران که منتقد سرسخت قالیباف و کارها او در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بود گفت: جهت مجلس که طرح تحقیق و تفحص از شهرداری را رد کرده متاسفم و به عنوان نماینده مردم از مردم عذرخواهی می کنم و به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران بابت اثرگذار بودن لابی هایش تبریک می گویم.

او مدعی شد: هنگامی که برادر عضو کمیسیون عمران مجلس 10 میلیارد تومان تراکم از شهرداری می گیرد انتظار بیشتری نباید داشته باشیم.

برخی بده بستان‌ها میان بعضی نمایندگان و وزرا در جریان پیگیری پرسشها استانی وجود دارد 

حافظی با بیان اینکه این اقدام مجلس جای تاسف دارد گفت: این رد تحقیق و تفحص نشان می دهد که لابی های شهرداری در این مدت جهت رد این تحقیق و تفحص اثرگذار و موفق بوده است.

کارت هدیه جهت رای ندادن

محمود صادقی نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران و مدیر فراکسیون براق سازی بعد از گذشت بیش از یک سال از ماجرای رد تحقیق و تفحص از شهرداری ابعاد تازه ای از این ماجرا روشن می کند و از توزیع کارت هدیه 5میلیونی میان نمایندگان پرده برداشت. او در نشستی در خبرگزاری ایرنا با اشاره به رواج فساد شبکه ای در کشور، خاطرنشان کرد: راجع به فساد شبکه ای مصادیق مشخصی در کشور وجود دارد، از جمله این مصادیق طرح درخواست تحقیق و تفحص از شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بود که در این عنوان کاملا با فساد شبکه ای درگیر شدیم.

نکبت فساد کشور را گرفته است / عارف

در پیگیری به این طرح رانت ها و رشوه های بسیاری داده شد که از جمله آنها می توان به اعطای هولوگرام عوض کردن کاربری به ارزش یک میلیارد تومان به یکی از اعضای کمیسیون عمران و بعضا دریافت کارت پول های پنج میلیون تومانی از سوی بعضی نمایندگان مجلس اشاره کرد. این موارد بر اساس گزارش های کارمندان مجلس به دست آمده هست. در این زمینه جهت عوض کردن کاربری سندهایی در دست دارم ولی جهت کارت پول سندی جهت اثبات وجود ندارد.

وی ادامه داد: راجع به دریافت رشوه از سوی نمایندگان مجلس هم در جلسات کمیسیون و هم در روز رای گیری علامت هایی از آلوده شدن نمایندگان مشاهده کردیم.

برخی بده بستان‌ها میان بعضی نمایندگان و وزرا در جریان پیگیری پرسشها استانی وجود دارد 

واکنش عارف به رشوه گرفتن نمایندگان

ادعای رشوه گرفتن نمایندگان عنوان جدیدی نبود و سال ها پیش هنگامی که استیضاح علی کردان وزیر کشور دولت احمدی نژاد مطرح شد جنجال پرداخت چک پول به نمایندگان صدر اخبار نشست. در این رابطه محمدرضا عارف در پاسخ به خبرآنلاین با ابراز تاسف از اینکه قبح فساد در کشور ریخته شده است است و نکبت فساد دامن کشور را گرفته است گفت: مبارزه با فساد را از اولویت های خود و فراکسیون امید می دانم. او گفت: به نمایندگان سفارش کرده ام که مراقب باشند در دام فساد گرفتار نشوند که مجبور شوند آن را ادامه دهند.

او ادامه داد: بعضی بده بستان ها میان نمایندگان و وزرا در جریان پیگیری پرسشها استانی وجود دارد که شخصی به آنها گوشزد می کنم.

نکبت فساد کشور را گرفته است / عارف

او راجع به لزوم پیگیری ادعای پرداخت چک پول های 5 میلیون تومانی در جریان تحقیق و تفحص گفت: قطعا این عنوان در فراکسیون پیگیری می شود و از آقای صادقی هم می خواهیم تا این مسئله را پیگیری و نتیجه را به فراکسیون گزارش دهد.

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | نمایندگان مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz